• info@majoklaserviss.lv
  • +371 249 33 933
  • P-P: 8:00 - 18:00

  Skrūvpāļi !

  Skrūvveida pāļu pamatu sistēma ir iecienīta dēļ montāžas priekšrocībām. Skrūvpāļu pamatus var montēt visa veida gruntīs. Šo unikālo tehnoloģiju var izmantot māju un būvju pamatiem, autoceļu būvniecībai un apkalpošanai, var izmantot kā cauruļvadu balstus. Jūs ietaupīsiet gan laiku, gan izmaksas – iegūstot kvalitatīvu rezultātu.

  ALTERNATĪVĀ ENERĢIJA
  ElektroapgādeTermiņi, ar kādiem tiek īstenotas skrūvpāļu un tam piesaistītās metāla konstrukcijas, spēj konkurēt ar citām izmantotajām pamatnes nostiprināšanas metodēm, kas nodrošina popularitātes pieaugumu šajā sfērā un ļauj samazināt Jūsu izmaksas un termiņus.
  Tehnoloģiju iespējams pielietot šādās sfērās:
 • Vēja ģeneratori
 • Saules paneļi
 • Elektroapgādes sistēmas
 • Spēka stacijas un tām piesaistītās konstrukcijas
 • AUTOCEĻU BŪVNIECĪBA UN APKALPOŠANA
  Infrastruktūra Autoceļu būvniecībā un apkalpošanā galvenās prioritātes ir ātrums un kvalitāte – šos faktorus iespējams nodrošināt izmantojot skrūvpāļu tehnoloģijas pielietošanu. Īsā termiņā iespējams sagatavot pamatni autoceļu satiksmes zīmju, stabu, pieturu un citu konstrukciju vajadzībām ar minimāliem resursiem un mazgabarītu tehniku.
  Skrūvpāļu atbalsta sienas
  Vietās, kur rodas dabīgi vai citu spēku radīti nogruvumi, nepieciešamas darbības, kas nesekmēs to tālāku iedarbību, ko var panākt ar skrūvpāļu sistēmas palīdzību. Arī veicot būvdarbus, kur nepieciešams nostiprināt blakus esošās pamatnes pret nogruvumiem, to iespējmas paveikt īsos termiņos ar salīdzinoši zemām izmaksām. Skrūvpāļi gruntī tiek iestrādāti zem noteikta leņķa, sienas ārpusē stiprināti ar speciāli izgatavotām uzlikām pildot nesošās fukcijas, kas spēj nodrošināt izveidotās atbalsta sienas noturību pret sānu slodzi. Atbalstsienu konstrukcijas var būt paliekošas, vai āri, pēc vajadzības, uzstādāmas uz noteiktu laiku
  DZELZSCEĻŠ
  Dzelzsceļa sistēmas darbībā ir svarīgs katrs laika sprīdis, kas ietekmē pārvietošanās kustību pa sliežu konstrukcijām, tāpēc izmantojot skrūvpāļu tehnoloģiju iespējams samazināt laika patēriņu, ko Jūs veltīsiet dzelzceļa sistēmas uzturēšanā. Izmantojot šo pārbaudīto sistēmu iespējams veikt darbus īsos termiņos ar optimizētām izmaksām.
  MASTI, TORŅI
  Masti, torņiIespējams pielāgot un izstrādāt visu veidu pamatnes katrai konstrukcijai individuāli, lai pēc iespējas samazinātu materiāla izmaksas.
  Cauruļvadu balsti
  CauruļvadiSkrūvpāļu montāžu iespējams veikt jebkādos apstakļos, tāpēc šo sistēmu iespējams pielietot arī cauruļvadu stiprināšanai, ūdeņainās un irdenās gruntīs ar speciāli izgatavotiem balstiem.

  Skrūvpāļi

  Skrūveida pāļu pamatu sistēma ir iecienīta dēļ montāžas priekšrocībām. Montāža neprasa grunts noņemšanu, līdz ar to nav papildus zemes darbu un transportēšanas izmaksu. Maksimāli īsi termiņi jebkuros laikapstākļos. Skrūvpāļu montāžā notiek bez vibrācijas, kas ir viena no priekšrocībām tādos būvlaukumos, kur vibrācija nav vēlama ekoloģisku iemeslu dēļ, kā arī blīvas apbūves vietās un vēsturisko objektu tuvumā. Skrūvveida pāļu pamatus var montēt visa veida gruntīs, izņemot cietos iežos un betonā, uz jebkura apvidus reljefa. Izmantojot šo tehnoloģiju tiek pielietotas spirāles formas lāpstiņas, kuras piemetinātas pie centrālā tērauda kāta, tas var būt kvadrātveida vai apaļcaurules formā. Skrūvpāļa atsevišķie posmi var būt ar vai bez lāpstiņām, posmi savā starpā tiek savienoti ar skrūvju palīdzību. Spirālveidīgā plāksnes forma atvieglo pāļa iestrādāšanu gruntī, kas tiek paveikta ar griezes momenta palīdzību, kuru nodrošina rotējošs motors. Spirāles formas dēļ, lāpstiņas gruntī tiek ieskrūvētas nevis ieurbtas, tādējādi radot minimālu augsnes mehānisku bojāšanu, un vibrācijas uz blakus esošajām būvēm. Skrūvpālis ir tērauda caurule ar pilnībā pārklātu emalju, kas balstīta uz epoksīda bāzes. Caurules garums ir no 0,5, skrūvpāli ir iespējams pagarināt līdz nepieciešamajam garuma, kamēr tiek sasniegta nespējoša grunts, pagarinājuma posmi ir vai nu 1m, 2m, 3m. Lai skrūvpālis spētu nodrošināt tam paredzēto slodzi tas jāiedziļina nestpējošā gruntī. Pāļa nestspēja, atkarībā no konkrētā veida, ir sākot no 0,5t līdz pat 35t. Parasti skrūvpāļi tiek izvietoti 1,5 līdz 3 metru attālumā viens no otra, bet ne mazāk kā trīs lāpstiņu diametrs, atkarībā no konstrukcijas slodzes un grunts nestspējas šo unikālo tehnoloģiju Jūs ietaupīsiet gan laiku, gan izmaksas – iegūstot kvalitatīvu rezultātu.