• info@majoklaserviss.lv
  • +371 249 33 933
  • P-P: 8:00 - 18:00

  Tas, kurš stāda dārzu - stāda laimi.

  Mēs skaistumu atrast mācēsim tikai tad, kad būsim novērtējuši it visu, pat arī to, ko citi sauca par neko.

  Teritorijas sakopšanas darbi
  Ar lielāko prieku veiksim mauriņa pļaušanas, apzaļumošanas, stādīšanas un teritoriju sakopšanas darbus - gan privātos, gan publiskos īpašumos
  Visu gadu
  Nodrošinām klienta īpašuma teritorijas uzkopšanas un sakārtošanas pakalpojumus visu cauru gadu - ziemā, vasarā, vai tie būtu dārznieka pakalpojumi vai sniega tīrīšana ar specializēto tehniku.
  Individuāla pieeja
  Mūsu meistari detalizēti uzzinās Jūsu vēlmes, darbus kas jāveic, atvedīs visus nepieciešamos materiālus vai nepieciešamības gadījumā izmantos Jūsu
  Sniegs
  Ziema vairs nav aiz kalniem, nodrošināsim Tevi ar sniega tīrīšanu - gan jumta, gan pagalma ietvaros, kā privātos, tā publiskos īpašumos.
  Meistars
  Meistars Jums palīdzēs ar dārzu un apstādījumu ierīkošanu un projektēšanu, zālienu ierīkošanu un kopšanu. Augļu koku un ogu krūmu apgriešanu, dārzu un apstādījumu kopšanu, dzīvžogu ierīkošanu un cirpšanu. Dekoratīvo koku, krūmu un citu dekoratīvo augu apgriešanu, kā arī ar dārza dīķu ierīkošanu.
  Tīrīšana
  Augstspiediena mazgāšana ir nepieciešama, kad uz piebraucamajiem ēkas ceļiem un ietvēm ir parādījušies automašīnu riepu atstātie nospiedumi, eļļas, degvielas un sāls traipi, sēnītes, sūnas aļģes un rūsas pleķi. Jebkurš netīrums uz piebraucamajiem ceļiem un ietvēm, ir ne tikai estētiski nepievilcīgs, bet arī laba vide dažādu mikroorganismu augšanai.

  Interesanti fakti

  35

  iztīrīti grāvji

  43

  notīrīti jumti

  300ha

  nopļauta zāle